Oprava notebooku Toshiba

169.00  vč. DPH

Opravy notebooků Toshiba všech obtížností

Modulární opravy: obnovení po mechanickém poškození;

Komponentní opravy: obnovení po vniknutí tekutiny;

Následky neodborné opravy a mnoho dalšího;

Kompletní nabídka služeb za dostupnou cenu.

(Cena opravy notebooku je cena kurýra, pokud si chcete objednat kurýra přímo přes nás)

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

 • Záruka 3 měsíce na opravu
 • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

Notebooky Toshiba: opravy v České republice Toshiba – společnost, která nepotřebuje nadbytečnou reklamu. Notebooky této značky se staly věrnými pomocníky pro mnoho uživatelů po celém světě. Uživatelé oceňují jejich výkon a spolehlivost. Nicméně, jako jakékoliv elektronické zařízení, počítače této společnosti mohou přijít do poruchy.

Rychlou opravu notebooků Toshiba v České republice provádí servisní středisko „PCPRAHA“. Používáme originální náhradní díly, moderní zařízení a kvalifikaci diplomovaných mistrů, abychom nakonec nabídli zákazníkům vysokou kvalitu a evropský servis. Už několik let nám důvěřují opravy a obnovení takových zařízení jako T-Series, Qosmio, Satellite, KIRABOOK, SatellitePro, Tecra, Chromebook, libretto, KIRA, TE-Series a Portege.

Nabízíme následující služby:

 1. Bezplatná diagnostika: Pouze po pečlivém testování a zjištění možných vad vám sdělíme potřebné kroky. Zákazníkovi budou představeny všechny detaily, lhůty pro opravu a náklady spojené s těmito úkony. Po dokončení opravy je zařízení otestováno a až poté předáno zpět zákazníkovi. Naši technici vás také rádi poradí ohledně správného používání zařízení v budoucnosti.
 2. Čištění: Při používání notebooku je nevyhnutelné, že se do jeho těla dostává domácí odpad, jako je prach, zvířecí chlupy a podobně. Zanesené zařízení se hůře chladí, což způsobuje zatížení grafické karty. Pomalý provoz, cizí hluk, nechtěné vypnutí zařízení – to vše naznačuje potřebu provést preventivní údržbu a případnou výměnu teplovodivé pasty. Odborníci doporučují minimálně dvakrát ročně svěřit tyto úkony opravářům.
 3. Porucha grafické karty notebooku Toshiba: Jedná se o další častý důvod, proč se obrátit na servisní středisko. Výskyt artefaktů na obrazovce často naznačuje, že je čas vyměnit grafickou kartu ve vašem notebooku. Kvalifikace našich mistrů a moderní vybavení naší dílny nám umožňují rychle a kvalitně odstranit takové poruchy. Pokusy o samostatnou opravu by pouze zhoršily situaci.
 4. Porucha pásu matice: Pokud chybí obraz nebo je zobrazení nesprávné (pruhy a čtverce), okamžitě přijďte k nám na opravu nebo výměnu pásu matice.
 5. Porucha klávesnice: Upustili jste notebook, nechali na víko cizí předmět nebo došlo k jinému mechanickému nárazu, po kterém nefunguje klávesnice? Ve „PCPRAHA“ se takové problémy řeší extrémně rychle. Nabídneme opravu kláves nebo kompletní výměnu modulu za originální.
 6. Napájecí adaptér a jeho oprava: Síťový adaptér se může porouchat v důsledku kolísání napětí v síti, přetížení nebo nedbalého zacházení. Naši technici provedou rychlou opravu a vymění napájecí zdroje za nové, originální součástky.

Výhody spolupráce s námi:

 1. Jsme k dispozici po celé České republice, abyste mohli získat naši profesionální pomoc s maximálním pohodlím.
 2. Individuální přístup: Každému zákazníkovi je přidělen osobní manažer, který poskytuje konzultace a informuje o průběhu objednávky.
 3. Tým „PCPRAHA“ je soudržný kolektiv, který se plně věnuje svým povinnostem. Oceňujeme každého zákazníka a pracujeme s maximálním úsilím a zaměřením na výsledek. Práce našich mistrů podléhá záruční lhůtě.
 4. Dostupnost: Jsme k dispozici ke komunikaci 6 dní v týdnu. Volejte na uvedená čísla, pište na e-mail, vyplňujte kontaktní formuláře nebo přijďte osobně – v každém případě získáte rychlé a efektivní služby.
 5. Notebooky Toshiba jsou vysokotechnologickými výtvory. Nedůvěřujte své zařízení nejistým technikům a zejména se ho nesnažte opravovat sami. Věřte nám, to by vás později přišlo draho. Dbáme na svou reputaci, proto jsou kvalita a nízké ceny naší prioritou!

Výrobce

PCPRAHA

Poptávka o opravu notebooku

Jak na to?

 1. Vyplníte formulář níže
 2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Ceník oprav notebooku

Druh práceCena v korunách
Diagnostika notebooků0
Čištění notebooku od prachu – prevenceod 300
Čištění notebooku od malwaru – optimalizaceod 300
Antivirová léčba notebookuod 400
Instalace Linuxu, MacOS, Ubuntuod 600
Instalace Windows (10, 8.1, 8, 7, XP, Sever)od 500
Před instalací zálohujte dataod 200
Výměna displeje notebooku (LCD). od 800
Oprava matrice (obrazovky) notebookuod 800
Opravte nebo vyměňte nabíjecí napájecí konektorod 800
Výměna vadného nebo poškozeného pevného diskuod 600
Oprava nebo výměna klávesnice notebookuod 600
Oprava nebo výměna výměna tlačítek na klávesnici notebookuod 100
Oprava notebooku po zatopeníod 1400
Čištění notebooku a klávesnice po zatopeníod 800
Výměna severního nebo jižního mostuod 2400
Výměna grafické karty notebookuod 2400
Rebol čipů od 600
**Tyto ceny jsou přibližné. Pro přesný odhad nákladů použijte prosím formulář zde.

Časté dotazy – FAQ Notebook

Co dělat, když se zařízení nespustí, nedochází k žádným indikacím nebo zvukům při zapnutí?

Příčinou tohoto problému může být baterie. Pro pokus o opravu je nutné baterii vyjmout a poté zařízení spustit přímo ze sítě. Pokud zařízení normálně funguje, je pravděpodobné, že baterie je opotřebená a je čas pořídit novou. Pokud jste si jisti, že je baterie plně funkční, opatrně přetočte zařízení na bok a během provozu vložte tuto součástku. Je také důležité zhodnotit úroveň nabití a pokud váš pomocník dlouho nebyl zapnut, problém se automaticky vyřeší po dobíjení. Po této proceduře je důležité zařízení mnohokrát vybít a dobít.

Pokud si všimnete, že se notebook nezapíná ani bez baterie, doporučuje se obrátit se na servis PCPRAHA.

Většinu závad opravujeme ihned po stanovení diagnózy. Komplexní opravy trvají od 2 pracovních dnů.

Prvotní kontrola opravitelnosti je zdarma. Platíte pouze za kladný výsledek opravy.

Ano, můžete přijít k nám do kanceláře a vyzkoušet zařízení před zaplacením. Pokud si budete chtít objednat doručení kurýrem nebo přepravními společnostmi, nebudete si to moci vyzkoušet, jelikož objednávky expedujeme po úplném zaplacení.

Pokud máte záruční případ, kontaktujte nás. Práce provedeme mimo pořadí a zdarma. Doručení záručních oprav na naše náklady.

Po diagnostice zhodnotíme cenu a podmínky práce a dohodneme je s vámi.

 1. Pokud jste sami instalovávali paměťové moduly, doporučuje se odpojit zařízení od elektrické zásuvky a vyjmout baterii. Je vhodné pečlivě vyčistit kontakty paměťových modulů z obou stran pomocí obyčejné gumy. Je důležité nedovolit přerušení kontaktů. Následně opětovně nainstalujte paměťové moduly. Pokud máte více než jeden modul, můžete je přeházet mezi sloty. Poté bude majitel schopen zjistit stav modulu a zda je nutné ho vyměnit. V případě mechanického poškození slotu je vždy zapotřebí odborná pomoc.

 2. Pokud si všimnete, že zařízení nefunguje kvůli poškození paměti a dalších modulů, pak může dílna poskytnout pomoc.

Nesledujte, kolik tekutiny se rozlilo. Okamžitě odpojte notebook od elektrické sítě a vyjměte baterii. Není doporučeno pokoušet se zařízení sami vysušovat nebo ho zapínat. V každém případě to bude mnohem horší. Kromě toho, pokud budete odkládat návštěvu servisního střediska, oprava problému bude později složitější. Prosím, podpořte nás poskytnutím

Pravděpodobně došlo k poruše mikročipu, který ovládá podsvícení. Nebo může být vypálená matricová žárovka. Někdy může být problém i s grafickým čipem, ale tyto případy jsou velmi vzácné. Nemusíte se však obávat, protože tato porucha je běžná a naši odborníci v oboru ji snadno opraví. Pro dočasné používání můžete připojit externí monitor, ale za krátkou dobu je nutné zařízení přinést do opravy.

Pokud v takovém případě neustále zkoušíte znovu zapnout počítač, může dojít k vzniku dalších problémů. Obvykle je pro vyřešení tohoto problému nutné provést čištění chladicího systému. Není vhodné odkládat návštěvu servisního střediska TEXNOK, protože v opačném případě může řada dalších poruch vést k negativním následkům a levnější bude koupit nový notebook. Může být poškozen nejen procesor, ale i ostatní desky. Navíc nedoporučujeme provádět čištění sami, zejména pokud nemáte žádné zkušenosti. Problémy mohou být několik, souvisejících se statickým nárazem a dalšími faktory.

Problémům, které vedou k tomuto stavu, může existovat mnoho příčin. Zde jsou nejčastější faktory:

 1. Infekce systému viry. Doporučuje se provést vlastní kontrolu notebooku na přítomnost virů. Problém spočívá v tom, že již infikované zařízení nelze efektivně chránit antivirovým programem. Proto je nutné provést kontrolu pevného disku na jiném zařízení. Tuto proceduru lze provést pouze v servisním centru PCPRAHA.

 2. Během provozu procesoru by nemělo být přítomno více než 40 úloh. Aktivní procesy operačního systému, které přesahují tuto hranici, mohou vést k negativním faktorům. Příčinou pomalého provozu a zamrzání může být přítomnost více než padesáti procesů. Pokud víte, které procesy nejsou potřeba, je nejlepší je vypnout pomocí správce úloh.

 3. Pokud váš operační systém běží déle než rok, je vhodné všechna data uložená na pevném disku zálohovat na externí disk nebo flash disk. Poté se doporučuje provést reinstalaci systému. Po dokončení této procedury je důležité nainstalovat spolehlivý antivirový program, který může být dodáván s notebookem. Poté jednoduše zkopírujte informace z úložiště zpět na zařízení.

 4. Odpojení notebooku od napájení také může vést k pomalému provozu.

 5. Pokud se zařízení stále zasekává a pracuje s nízkým výkonem, mohou být nastavení CMOS nesprávná. V tomto případě je možné je obnovit na výchozí hodnoty. Pokud všechny výše uvedené rady nepomáhají, problémy může vyřešit servisní centrum PCPRAHA.

Pokud se tlačítka neustále zasekávají nebo se při stisknutí zobrazuje úplně jiný symbol, je možné, že klávesnice byla zaplavena vodou. I malé množství tekutiny ovlivňuje její funkčnost. Tyto příznaky se mohou projevit až po několika dnech nebo dokonce týdnech. Pokud jste nedávno zaznamenali zalití zařízení, měli byste se okamžitě obrátit na nás, abychom problém vyřešili co nejdříve. Pokud však tekutina zaplavila klávesnici již delší dobu, je lepší hledat novou klávesnici. Pokud jste si jisti, že se nic takového nestalo, problém může být spojen s nečistotami. Jednoduše přineste zařízení do našeho servisního střediska a my provedeme čištění v krátké době a za dostupnou cenu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oprava notebooku Toshiba“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *