Oprava tabletu Asus

169.00  vč. DPH

Rychle vyřešíme jakýkoli problém s tabletem Asus

Zdarma provedeme diagnostiku bez jakýchkoli omezení

Skladem

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

  • Záruka 3 měsíce na opravu
  • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

Oprava tabletů Asus v Praze

Oprava tabletů Asus v Praze. Tablety Asus se na trhu osvědčily svou spolehlivostí, ale občas se může stát, že se pokazí. Tyto poruchy mohou mít různou povahu, ale podstata problému zůstává stejná. Pokud se vyskytnou problémy, je vhodné vyhledat pomoc v servisním středisku. V Praze je dostatek opravných dílen, ze kterých si můžete vybrat tu nejvhodnější. Zákazníky obvykle zajímají dvě věci: doba provedení opravy a cena za opravu. A zde začínají nuance, které je třeba prozkoumat.

Nenechte se svádět příliš lákavou reklamou. V takových dílnách je převládajícím zájmem získat váš zařízení. Poté se začne zvyšovat cena a měnit termíny realizace objednávky.

Důvěřujte opravě vašeho zařízení pouze ověřeným profesionálům. Nedejte svůj tablet prvnímu, kdo se vám nabídne. Toto platí pro stánky nedaleko místa bydliště/cesty do práce a podobně. Také nevěřte soukromým amatérským opravářům. Obvykle nemají žádnou odpovědnost a v případě potřeby nemáte na koho se obrátit. Poslouchejte rady přátel a známých, zjistěte informace o servisu. Každá informace se hodí.

Servisní středisko Pcpraha je otevřeno pro všechny zájemce. Můžete se o nás dozvědět na internetu, v jakékoli sociální síti a na našem webu. Nezasíláme nápadnou reklamu do schránek a to, co slibujeme, plníme stoprocentně. Volejte nám nebo nám pište a vše bude v pořádku. 🙂

Výrobce

PCPRAHA

Zadost o opravu tabletu

Jak na to?

  1. Vyplníte formulář níže
  2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Časté dotazy – FAQ Tabletu

Při plánování renovace je důležité uvést své telefonní číslo, na které obdržíte SMS s informacemi o nákladech na opravu. Poté je nutné zavolat do našeho kontaktního centra a potvrdit souhlas s provedením renovace. Bez vašeho souhlasu nebude provedena žádná oprava.

Sestava zařízení naprosto není důležitá, výjimku tvoří situace související s vadou, například nedostatečné nabíjení. V takovém případě je žádoucí předložit telefon k diagnostice společně s příslušným zařízením, od kterého nedostatečně nabíjí.

Samozřejmě můžete, ale je třeba si uvědomit, že pokud nebudete provádět opravu vašeho zařízení v autorizovaném servisním středisku společnosti, bude tato služba zpoplatněna.

Možná, ale k tomu bude potřebovat mít na ruce formulář potvrzení, který jste obdrželi při návštěvě servisního střediska společnosti.

Definovat přesnou cenu je možné pouze v případě, kdy je problém „zjevný“. Například, pokud je rozbitý displej. V ostatních případech je nezbytné provést diagnostiku, po které budeme schopni stanovit konečnou cenu opravy.

Pro urychlení opravy můžeme vyřídit vaši objednávku, přijmout předplatné od vás a objednat potřebný náhradní díl. Jakmile získáme potřebné součástky pro opravu, budeme vás informovat, domluvíme se na vhodném čase pro vás a opravu provedeme během jedné návštěvy.

Aby odpověděli na tuto otázku, musíte si uvědomit, že většinou se pod originálními náhradními díly rozumějí díly odebrané z nových zařízení. Na příkladu iPhone lze vysvětlit, že originální displej lze získat pouze nákupem nového telefonu a odstraněním displeje z něj. V jiných případech se jedná o „čínu“ různé kvality, od velmi levného po zcela kvalitní. Vždy nabízíme volbu, pokud je to možné. Existují situace, zejména u starých zařízení, kdy jednoduše nelze najít originální náhradní díly.

Ceník oprav Tabletu

CENÍK SLUŽEB

Oprava tabletu: Diagnostika tabletu – 500 Kč Zdarma* – Zjištění závady a analýza problému vašeho tabletu

Expresní servis tabletu – 900 Kč Jednorázový poplatek za přednostní servis tabletu

Výměna prasklého displeje tabletu – 900 Kč Odborná výměna dotykové vrstvy (digitizeru), LCD displeje či celého předního panelu (díl není zahrnut v ceně) tabletu

Oprava/výměna napájecího USB konektoru tabletu – 1500 Kč Oprava, přepájení nebo výměna miniUSB, microUSB nebo USB-C konektoru vašeho tabletu. Cena dílů a komponent není zahrnuta.

Výměna baterie tabletu – 900 Kč Odborná výměna baterie vašeho tabletu. Používáme pouze kvalitní baterie. Cena baterie není zahrnuta.

Odvirování tabletu – 900 Kč Odstranění virů, spyware, malware, trojských koní u tabletu s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Přehrání firmware/systému tabletu – 1000 Kč Kompletní odstranění a znovu nahrání čistého firmware/systému do vašeho tabletu.

Vyčištění politého tabletu – 1900 Kč Důkladné čištění tabletu a ochrana proti oxidaci, která může způsobit zkraty v součástkách.

Instalace aplikace – 700 Kč/hod. Instalace aplikace na tablet s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile. Cena nezahrnuje případnou cenu aplikace.

Konfigurace systému tabletu – 700 Kč/hod. Přizpůsobení systému tabletu podle vašich preferencí s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Záloha vašich dat – 900 Kč Zálohování dat z tabletu na datové médium (CD, DVD, HDD, SSD, flash disk). Cena nezahrnuje náklady na datové médium.

Uvedené ceny jsou v českých korunách a zahrnují DPH. Tyto ceny zahrnují pouze náklady na práci a nezahrnují náhradní díly. *Diagnostika zdarma platí pouze v případě, že následně provedeme opravu. V opačném případě se účtuje manipulační poplatek ve výši 500 Kč.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oprava tabletu Asus“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *