Oprava tabletů Huawei

169.00  vč. DPH

V našem servisním středisku klademe důraz na kvalitu a spolehlivost oprav. Proto při každé opravě tabletu Huawei používáme pouze originální náhradní díly. To znamená, že váš tablet bude opraven s komponenty, které jsou speciálně navrženy a vyrobeny pro váš konkrétní model Huawei. S použitím originálních dílů můžete mít jistotu, že vaše opravené zařízení bude fungovat optimálně a bez komplikací.

Skladem

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

  • Záruka 3 měsíce na opravu
  • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

Pokud jste majitelem tabletu Huawei a potřebujete opravit nebo servisovat své zařízení, jste na správném místě. V našem servisním středisku se specializujeme na opravy tabletů Huawei s odborným přístupem a kvalitními náhradními díly.

Naše tým zkušených techniků je vyškolený a certifikovaný pro provádění oprav na produktech Huawei. Nezáleží na problému, se kterým se potýkáte – rozbitý displej, nefunkční baterie, problémy s nabíjením nebo jakékoli jiné technické potíže – jsme tu, abychom vám pomohli.

Při každé opravě používáme pouze originální náhradní díly Huawei, aby byla zajištěna kvalita a spolehlivost opravy. Naše technici mají hluboké porozumění pro vnitřní fungování tabletů Huawei a jsou schopni rychle a efektivně diagnostikovat a opravit problémy.

Náš servisní středisko je vybaveno nejmodernějšími nástroji a vybavením, abychom mohli poskytnout komplexní a profesionální služby. Jsme si vědomi důležitosti vašeho tabletu Huawei pro vás a snažíme se minimalizovat dobu opravy, abyste mohli co nejdříve získat své zařízení zpět.

Pokud potřebujete opravit svůj tablet Huawei, obraťte se na nás. Jsme tu, abychom vám poskytli rychlé a spolehlivé opravy za rozumné ceny. Kontaktujte nás dnes a domluvte si termín opravy.

Výrobce

PCPRAHA

Zadost o opravu tabletu

Jak na to?

  1. Vyplníte formulář níže
  2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Časté dotazy – FAQ Tabletu

Při plánování renovace je důležité uvést své telefonní číslo, na které obdržíte SMS s informacemi o nákladech na opravu. Poté je nutné zavolat do našeho kontaktního centra a potvrdit souhlas s provedením renovace. Bez vašeho souhlasu nebude provedena žádná oprava.

Sestava zařízení naprosto není důležitá, výjimku tvoří situace související s vadou, například nedostatečné nabíjení. V takovém případě je žádoucí předložit telefon k diagnostice společně s příslušným zařízením, od kterého nedostatečně nabíjí.

Samozřejmě můžete, ale je třeba si uvědomit, že pokud nebudete provádět opravu vašeho zařízení v autorizovaném servisním středisku společnosti, bude tato služba zpoplatněna.

Možná, ale k tomu bude potřebovat mít na ruce formulář potvrzení, který jste obdrželi při návštěvě servisního střediska společnosti.

Definovat přesnou cenu je možné pouze v případě, kdy je problém „zjevný“. Například, pokud je rozbitý displej. V ostatních případech je nezbytné provést diagnostiku, po které budeme schopni stanovit konečnou cenu opravy.

Pro urychlení opravy můžeme vyřídit vaši objednávku, přijmout předplatné od vás a objednat potřebný náhradní díl. Jakmile získáme potřebné součástky pro opravu, budeme vás informovat, domluvíme se na vhodném čase pro vás a opravu provedeme během jedné návštěvy.

Aby odpověděli na tuto otázku, musíte si uvědomit, že většinou se pod originálními náhradními díly rozumějí díly odebrané z nových zařízení. Na příkladu iPhone lze vysvětlit, že originální displej lze získat pouze nákupem nového telefonu a odstraněním displeje z něj. V jiných případech se jedná o „čínu“ různé kvality, od velmi levného po zcela kvalitní. Vždy nabízíme volbu, pokud je to možné. Existují situace, zejména u starých zařízení, kdy jednoduše nelze najít originální náhradní díly.

Ceník oprav Tabletu

CENÍK SLUŽEB

Oprava tabletu: Diagnostika tabletu – 500 Kč Zdarma* – Zjištění závady a analýza problému vašeho tabletu

Expresní servis tabletu – 900 Kč Jednorázový poplatek za přednostní servis tabletu

Výměna prasklého displeje tabletu – 900 Kč Odborná výměna dotykové vrstvy (digitizeru), LCD displeje či celého předního panelu (díl není zahrnut v ceně) tabletu

Oprava/výměna napájecího USB konektoru tabletu – 1500 Kč Oprava, přepájení nebo výměna miniUSB, microUSB nebo USB-C konektoru vašeho tabletu. Cena dílů a komponent není zahrnuta.

Výměna baterie tabletu – 900 Kč Odborná výměna baterie vašeho tabletu. Používáme pouze kvalitní baterie. Cena baterie není zahrnuta.

Odvirování tabletu – 900 Kč Odstranění virů, spyware, malware, trojských koní u tabletu s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Přehrání firmware/systému tabletu – 1000 Kč Kompletní odstranění a znovu nahrání čistého firmware/systému do vašeho tabletu.

Vyčištění politého tabletu – 1900 Kč Důkladné čištění tabletu a ochrana proti oxidaci, která může způsobit zkraty v součástkách.

Instalace aplikace – 700 Kč/hod. Instalace aplikace na tablet s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile. Cena nezahrnuje případnou cenu aplikace.

Konfigurace systému tabletu – 700 Kč/hod. Přizpůsobení systému tabletu podle vašich preferencí s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Záloha vašich dat – 900 Kč Zálohování dat z tabletu na datové médium (CD, DVD, HDD, SSD, flash disk). Cena nezahrnuje náklady na datové médium.

Uvedené ceny jsou v českých korunách a zahrnují DPH. Tyto ceny zahrnují pouze náklady na práci a nezahrnují náhradní díly. *Diagnostika zdarma platí pouze v případě, že následně provedeme opravu. V opačném případě se účtuje manipulační poplatek ve výši 500 Kč.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oprava tabletů Huawei“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *