Oprava tabletů Xiaomi

169.00  vč. DPH

Máte nefunkční tablet Xiaomi? Nenechte se odradit! Ve službě Pcpraha jsme odborníci na opravu tabletů Xiaomi a jsme tu pro vás. Naše inženýry dokážou opravit váš tablet na komponentní úrovni, což je nejen rychlejší řešení, ale také mnohem levnější než nákup nového zařízení.

Skladem

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

  • Záruka 3 měsíce na opravu
  • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

Oprava tabletů Xiaomi ve službě Pcpraha

Oprava tabletů Xiaomi v Praze. V současné době jsou tablety Xiaomi optimální volbou z hlediska ceny a kvality. Sestavování a rozkládání zařízení Xiaomi je pohodlné a náhradní díly jsou vždy dostupné. Na rozdíl od tabletů Samsung nejsou ceny náhradních dílů pro telefony a tablety Xiaomi přemrštěné.

Nicméně naši inženýři jsou schopni opravovat elektroniku i na komponentní úrovni. To je rychlejší a levnější. Při komponentní opravě není potřeba čekat na díly. A co je hlavní, není nutné platit za nový díl. V případě komponentní opravy inženýr opraví tablet bez výměny vadného dílu. Samozřejmě, pokud je to možné.

Kolik stojí oprava tabletu Xiaomi

Máme jasné a pevně stanovené ceny. Cena opravy tabletu Xiaomi závisí pouze na závadě. Ceny za služby se nemění během opravy. Naše cenová nabídka je bez reklamních cenových štítků: „Oprava tabletů od 500 Kč“. Všechny ceny jsou pevné a konečné.

Diagnostika tabletů ve naší službě je zcela zdarma, i v případě odmítnutí opravy. Přesnou cenu opravy sdělíme ihned po zjištění závady. Nezačínáme s opravou tabletu, dokud nedosáhneme plného souhlasu s cenou za naše opravné služby.

Doba opravy tabletů Xiaomi

Oprava tabletů Xiaomi v našem servisním centru trvá nejvýše 2-3 dny. V 95% případů probíhá oprava právě takto. Opravujeme všechny závady tabletů Xiaomi, včetně závažných problémů s elektronikou. Servisní centrum PCpraha poskytuje 12 měsíční záruku na jakoukoli opravu tabletů Xiaomi.

Přiveďte nám nefunkční tablet do servisu, určitě ho opravíme. Pokud nemáte zájem cestovat, můžete si objednat výjezd našeho kurýra. Máme rychlou a spolehlivou doručovací službu. Volejte nám nebo nám pište do messengeru. Vždy vám pomůžeme.

Výrobce

PCPRAHA

Zadost o opravu tabletu

Jak na to?

  1. Vyplníte formulář níže
  2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Časté dotazy – FAQ Tabletu

Při plánování renovace je důležité uvést své telefonní číslo, na které obdržíte SMS s informacemi o nákladech na opravu. Poté je nutné zavolat do našeho kontaktního centra a potvrdit souhlas s provedením renovace. Bez vašeho souhlasu nebude provedena žádná oprava.

Sestava zařízení naprosto není důležitá, výjimku tvoří situace související s vadou, například nedostatečné nabíjení. V takovém případě je žádoucí předložit telefon k diagnostice společně s příslušným zařízením, od kterého nedostatečně nabíjí.

Samozřejmě můžete, ale je třeba si uvědomit, že pokud nebudete provádět opravu vašeho zařízení v autorizovaném servisním středisku společnosti, bude tato služba zpoplatněna.

Možná, ale k tomu bude potřebovat mít na ruce formulář potvrzení, který jste obdrželi při návštěvě servisního střediska společnosti.

Definovat přesnou cenu je možné pouze v případě, kdy je problém „zjevný“. Například, pokud je rozbitý displej. V ostatních případech je nezbytné provést diagnostiku, po které budeme schopni stanovit konečnou cenu opravy.

Pro urychlení opravy můžeme vyřídit vaši objednávku, přijmout předplatné od vás a objednat potřebný náhradní díl. Jakmile získáme potřebné součástky pro opravu, budeme vás informovat, domluvíme se na vhodném čase pro vás a opravu provedeme během jedné návštěvy.

Aby odpověděli na tuto otázku, musíte si uvědomit, že většinou se pod originálními náhradními díly rozumějí díly odebrané z nových zařízení. Na příkladu iPhone lze vysvětlit, že originální displej lze získat pouze nákupem nového telefonu a odstraněním displeje z něj. V jiných případech se jedná o „čínu“ různé kvality, od velmi levného po zcela kvalitní. Vždy nabízíme volbu, pokud je to možné. Existují situace, zejména u starých zařízení, kdy jednoduše nelze najít originální náhradní díly.

Ceník oprav Tabletu

CENÍK SLUŽEB

Oprava tabletu: Diagnostika tabletu – 500 Kč Zdarma* – Zjištění závady a analýza problému vašeho tabletu

Expresní servis tabletu – 900 Kč Jednorázový poplatek za přednostní servis tabletu

Výměna prasklého displeje tabletu – 900 Kč Odborná výměna dotykové vrstvy (digitizeru), LCD displeje či celého předního panelu (díl není zahrnut v ceně) tabletu

Oprava/výměna napájecího USB konektoru tabletu – 1500 Kč Oprava, přepájení nebo výměna miniUSB, microUSB nebo USB-C konektoru vašeho tabletu. Cena dílů a komponent není zahrnuta.

Výměna baterie tabletu – 900 Kč Odborná výměna baterie vašeho tabletu. Používáme pouze kvalitní baterie. Cena baterie není zahrnuta.

Odvirování tabletu – 900 Kč Odstranění virů, spyware, malware, trojských koní u tabletu s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Přehrání firmware/systému tabletu – 1000 Kč Kompletní odstranění a znovu nahrání čistého firmware/systému do vašeho tabletu.

Vyčištění politého tabletu – 1900 Kč Důkladné čištění tabletu a ochrana proti oxidaci, která může způsobit zkraty v součástkách.

Instalace aplikace – 700 Kč/hod. Instalace aplikace na tablet s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile. Cena nezahrnuje případnou cenu aplikace.

Konfigurace systému tabletu – 700 Kč/hod. Přizpůsobení systému tabletu podle vašich preferencí s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Záloha vašich dat – 900 Kč Zálohování dat z tabletu na datové médium (CD, DVD, HDD, SSD, flash disk). Cena nezahrnuje náklady na datové médium.

Uvedené ceny jsou v českých korunách a zahrnují DPH. Tyto ceny zahrnují pouze náklady na práci a nezahrnují náhradní díly. *Diagnostika zdarma platí pouze v případě, že následně provedeme opravu. V opačném případě se účtuje manipulační poplatek ve výši 500 Kč.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Oprava tabletů Xiaomi“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *