Opravy monitorů Fujitsu-Siemens

169.00  vč. DPH

Porucha displejů Fujitsu-Siemens může být způsobena nesprávným zacházením s technologií, ale často je problém ve výrobní vadě. Zařízení jsou sestavena z různých součástek od různých výrobců, což přímo ovlivňuje kvalitu zařízení. Proto, pokud zjistíte problémy s displejem, obraťte se na Pcpraha. Pcpraha je servisní centrum specializující se na opravu monitorů Fujitsu-Siemens, které dokáže obnovit displej a odstranit problém během 1-3 pracovních dnů.

(Cena opravy notebooku je cena kurýra, pokud si chcete objednat kurýra přímo přes nás)

Skladem

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

  • Záruka 3 měsíce na opravu
  • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

Pokud se vyskytují problémy se sestavením nebo pájením (výrobní vady), je nezbytná oprava monitoru Fujitsu-Siemens. Zařízení může být také poškozeno mechanickým působením nebo selháním napájecího zdroje. Prohlédněte si ceník.

Pokud se zařízení nedá zapnout, pravděpodobně je problém v napájecím zdroji. Poruchy tohoto součástí často vznikají v důsledku výkyvů v dodávce elektrické energie. V tomto případě je nutná výměna součástky za novou.

Existuje mnoho poruch, které vyžadují opravu displejů Fujitsu-Siemens. Je důležité rychle jednat a předat zařízení do rukou inženýrů. To pomůže uživatelům ušetřit čas a peníze, identifikovat závadu a prodloužit životnost displeje.

Fyzickým vlivům, jako je náraz zařízení na tvrdý povrch, pronikání vlhkosti nebo drobných cizích předmětů dovnitř, přehřátí systému, dlouhodobé používání displeje bez vypnutí, nesprávná instalace nebo přeprava, umístění blízko zdroje magnetického záření apod., lze také přičíst.

I když po mechanickém působení není na monitoru viditelná žádná porucha a nadále plně funguje, nezanedbávejte opravu. Včasná návštěva odborníků v servisu Pcpraha v Praze vám umožní předejít vzniku poruchy.

Není možné samostatně zjistit poruchy. Příčinu poruchy a konkrétní vadný díl lze identifikovat prostřednictvím diagnostiky. Výsledkem výrobní vady může být nesprávné chování monitoru nebo jeho úplná nefunkčnost.

Oprava monitoru Fujitsu-Siemens v Praze: záruky kvality Obnova LCD, TFT, LCD displejů je práce pro odborné techniky. Odstraňování poruch je na dosah kvalifikovaným inženýrům, kteří pracují s moderním technickým vybavením. Díky vlastnímu skladu se součástkami, kvalifikaci techniků a pokročilému vybavení je servisní středisko Pcpraha schopno odstranit řadu poruch.

Opravy zařízení LCD Fujitsu-Siemens: druhy služeb

Odstranění poruch v napájecím zdroji nebo výměna vadné součástky za novou Čištění, sušení a obnova displeje po proniknutí kapaliny dovnitř Odstranění nečistot a prachu Oprava poruch v konektorech a čipech Nastavení monitoru po neodborném zásahu a další.

Výrobce

PCPRAHA

Poptávka o opravu Monitoru

Jak na to?

  1. Vyplníte formulář níže
  2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Ceník oprav Monitoru

Ceny za opravy počítačového monitoru

 Název službyDiagnostika (kč)Oprava (kč)Složitá oprava (kč)
 Oprava monitoru počítače s displejem od 15″ do 17″3507001025
 Oprava monitoru počítače s displejem od 17″ do 20″4259501200
 Oprava displeje počítačového monitoru от 20″ do  24“57511501525
 Oprava monitoru počítače s displejem 24″ a více70015501600

Ceny za opravy 4K počítačových monitorů a komerčních monitorů

 Název službyDiagnostika (kč)Oprava (kč)Složitá oprava (kč)
 Oprava 4K počítačového monitoru s displejem od 22″ do 24″60015502100
 Oprava 4K počítačového monitoru s displejem 24“ až 28′70016252300
 Oprava 4K počítačového monitoru s displejem 28″ a více123022503199

Tarify za opravy notebooků, monobloků a tabletů

 Název službyOprava (kč)Složitá oprava (kč)
 Primární diagnostika (s částečnou/úplnou demontáží zařízení)600
 Výměna matrice (komplexní oprava – výměna matric notebooků Lenovo řady T, X a U, Vaio Z-series a MacBooku)7501850
 Oprava základní desky (bez výměny komponentů nebo s výměnou komponentů malého stupně integrace, komplexní oprava – výměna více než dvou komponentů)9502050
 Oprava základní desky (s výměnou vysoce integrovaných čipů, komplexní oprava – výměna více než jedné součástky)18002590
 Oprava základní desky (s výměnou BGA čipů, komplexní oprava – výměna více komponent)2500300
 Výměna základní desky850
 Výměna klávesnice1500
 Čištění, opravy chladicího systému (komplexní opravy – čištění chladicího systému notebooků vaio z-series a MacBook)7501500
 Výměna HDD zařízení, ODD, MEM, BT moduly, WiFi, TachPad, u každého zařízení (složitá oprava – nutnost kompletní demontáže notebooku)400750
 Mechanická oprava, výměna prvků pouzdra (obtížná oprava – nutnost kompletní demontáže notebooku)400750
 Instalace systému z disku poskytnutého zákazníkem420
 Aktualizace firmwaru / BIOSu (složitá oprava – s rozebráním notebooku a firmwarem na programátoru)8601620
 Výměna senzoru (dotykový panel) (složitá oprava – výměna zalepeného senzoru)7501500

– Cena služby je uvedena u každého názvu služby.
– Při provádění oprav se náklady na diagnostiku zohledňují v ceně práce pouze v případě, že cena práce převyšuje cenu diagnostiky.
– Čištění chladicích systémů, je-li to nutné, se provádí v procesu obecné diagnostiky a je zahrnuto v ceně diagnostiky.

Časté dotazy – FAQ Monitoru

Ceny v ceníku služeb jsou pouze orientační, skutečnou cenu (která může být nižší nebo vyšší než ceníková, v závislosti na značce a poruše) vám sdělí náš mistr po provedení diagnostiky.

Ano, více než 70% všech počítačových monitorů, které přijedou do našeho servisního centra, se opraví v den příjezdu, tedy opravujeme monitory během jednoho pracovního dne. Výjimkou jsou složité případy poruch, stejně jako nedostatek náhradních dílů na skladě.

Poskytujeme záruku na opravené displeje – 6 měsíců, 24 na vyměněny součástky.  

Omlouváme se, ale ne, bez ohledu na cenu. Známe některé modely profesionálních monitorů s elektronovou trubicí, ale naše specializace je přece jen na LCD, takže často prostě nemáme náhradní části a bloky k výměně.

To není nutné. Za prvé, matrice jsou vyměnitelné součásti v přenosných počítačích. Za druhé, nemusíme vždy stíhat aktualizovat ceník a za třetí, máme použité obrazovky k dispozici na rozebrání.

Ne, naše dílna servisuje absolutně všechny modely a značky LCD monitorů – musíte pochopit, že v zásadě v nich není žádný rozdíl.

Existuje mnoho možností, ale nejčastěji je to spojeno s invertorem (měničem napětí) nebo s podsvícením monitoru nebo matricí notebooku.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Opravy monitorů Fujitsu-Siemens“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *