Oprava a servis Asic mineru

Vyberte výrobce ASIC, kterého si přejete opravit.

Snažíme se provádět veškeré práce tak rychle, jak je to možné technicky. Průměrná doba opravy se pohybuje mezi 2 až 7 dny. Naši odborníci používají pouze nové čipy při opravě ASICů a originální technologii (technologii obnovy zařízení výrobcem), což zaručuje vrácení desky do plné funkčnosti – žádné snížení výkonu ani chyb při opravě antmineru S19 a dalších modelů.

Show Filters

Zobrazuji všech 12 výsledků

Zobrazuji všech 12 výsledků

Je čas se pustit do opravy vašeho těžařského zařízení

Zajišťujeme garance:

Přísné dodržování termínů – zaplatíme % za každý den prodlení přes dobu stanovenou v smlouvě (doba opravy je 10 dnů, v případě složitých oprav jsou termíny dohodnuty samostatně).
Kvalita opravy – poskytujeme záruku na práci našich mistrů po dobu 2 týdnů.
Pokud se vaše těžařské zařízení přestalo chovat korektně nebo dokonce přestalo fungovat, neváhejte a dejte ho opravit co nejdříve. Většina poruch ASIC těžařských zařízení může být snadno odhalena a opravena odborníky. Nemusíte se starat a zbytečně trápit!

Naši mistrům v PCPRAHA provádí bezplatnou diagnostiku vašeho ASIC zařízení a během jednoho pracovního dne odhalí příčinu poruchy. V některých případech dokonce během jedné hodiny. Pracujeme se všemi modely těžařských zařízení na trhu a opravujeme všechny řady od Bitmain, Whatsminer, Avalon, Innosilicon a dalších výrobců.