Oprava a servis grafickych karet (GPU)

Opravujeme také moderní nové grafické karty z let 2020, 2021, 2022 a 2023, které byly poškozeny přehřátím, těžbou kryptoměn nebo přetaktováním:

Jsme schopni zvládnout téměř jakoukoli poruchu, avšak není možné podrobně popsat všechny servisní úkony. Vždy je vhodnější se na konkrétní opravu zeptat prostřednictvím uvedených kontaktů. Rádi vám poskytneme potřebné informace a poradíme vám s vaší závadou.

oprava-a-servis-gpu
Show Filters

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Všechny nedostatky počítačových grafických karet jsou u nás opravovány na součástkové úrovni. Technici diagnostikují, co způsobilo problém a jakou je nejlevnější oprava, která se skládá z výměny jednotlivých elektronických součástek. Naše společnost provádí opravy na nejvyšší úrovni pomocí infračervených pájecích stanic s řízením teplotních profilů (včetně leaded a lead-free technologií), podobně jako jiné velké společnosti vyrábějící sériově základní desky do počítačů.

Můžeme diagnostikovat poruchu na speciálních diagnostických zařízeních pro počítačové grafické karty. Můžeme provést výměny BGA obvodů, jako jsou grafické procesory a paměťové moduly DDR2, GDDR3, GDDR4 atd., reflow a reballing (překuličkování). Dále můžeme přeprogramovat paměti typu EPROM, EEPROM, FLASH pro záchranné BIOSy v grafických kartách nebo je upravit. Opravujeme napájení pamětí RAM a grafických procesorů (výměna MOSFET tranzistorů, řídících mikrokontrolérů atd.). Konečně, opravujeme a vyměňujeme konektory, jako jsou dodatečné napájecí konektory a výstupní datové konektory.