Oprava a servis monitorů

Poskytujeme záruční i pozáruční servis monitorů všech typů a značek. Naše opravy monitorů (LCD, TFT, CRT) jsou k dispozici nejen pro monitory Fujitsu Siemens, HP, Acer, Asus, Samsung, Dell, Philips, Benq, Lenovo, LG, Panasonic a Eizo, ale také pro méně známé značky a typy monitorů. K dispozici je také možnost využít naši službu zdarma přepravy z celé České republiky pro servis monitorů.

Zajistíme kompletní diagnostiku a opravu vašeho monitoru v nejkratším možném čase. Naše týmy odborníků jsou vybaveny nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby zajistili, že vaše zařízení bude fungovat jako nové. Všechny naše opravy jsou prováděny s nejvyšší pečlivostí a používáme pouze originální náhradní díly.

Jsme hrdí na naši vynikající službu zákazníkům a věříme, že naše zkušenosti a odbornost nám umožňují poskytovat nejlepší servis monitorů na trhu. Naším cílem je zajistit, aby byl váš monitor opět v plně funkčním stavu co nejdříve a aby vaše spokojenost s našimi službami byla naprosto zaručena.

Pokud potřebujete servis monitorů, neváhejte nás kontaktovat. Naši zákaznickou podporu můžete kontaktovat kdykoliv během našich pracovních hodin. Kromě toho, abychom vám usnadnili celý proces, nabízíme zdarma přepravu vašeho monitoru z celé České republiky.

opravy-a-servis-monitoru
Show Filters

Zobrazuji všech 11 výsledků