Správná údržba a oprava tabletů Samsung

169.00  vč. DPH

Správná údržba a oprava tabletů Samsung může prodloužit jejich životnost a zajistit optimální výkon. Pamatujte, že pokud se necítíte dostatečně jisti k provedení opravy sami, je vždy nejlepší obrátit se na odborníka.

Skladem

Doprava zdarma po celém světě pro všechny opravy nad 4000 Kč

  • Záruka 3 měsíce na opravu
  • Plaťte pouze za výsledky
Zaručená bezpečná pokladna

V dnešní době jsou tablety Samsung neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Tyto výkonné zařízení nám umožňují surfovat po internetu, sledovat videa, hrát hry a mnoho dalšího. Je však důležité si uvědomit, že i ty nejmodernější tablety mohou potřebovat opravu a údržbu. Pokud se vám někdy stalo, že váš tablet Samsung přestal správně fungovat nebo se rozbil, nezoufejte. Existuje řada opatření, která můžete přijmout, abyste se vrátili ke svému zařízení co nejdříve.

Prvním krokem je porozumění problému, se kterým se setkáváte. Může se jednat o hardwareovou chybu, jako je například poškozený displej nebo nefunkční tlačítka, nebo o softwarový problém, který může být způsoben špatně nainstalovanou aplikací nebo konfliktem systémových souborů. Pokud jde o hardwareové problémy, je nejlepší se obrátit na autorizovaný servis Samsung, který vám může poskytnout kvalitní opravu s originálními náhradními díly. Pokud se jedná o softwarové problémy, můžete se pokusit o řešení sami. Mnoho běžných problémů lze vyřešit jednoduchým restartem zařízení nebo odinstalováním podezřelých aplikací.

Dalším důležitým aspektem údržby tabletu Samsung je správné zacházení s baterií. Baterie je jednou z nejdůležitějších součástí zařízení a její správná péče může prodloužit životnost tabletu. Pokuste se vyhnout nadměrnému vybíjení baterie a pravidelně ji dobíjejte na 100%. Je také dobré vědět, že vysoké teploty mohou negativně ovlivnit životnost baterie. Pokud tedy používáte tablet ve velmi horkém prostředí, je vhodné jej ochránit před přímým slunečním zářením.

Nakonec je důležité pravidelně aktualizovat software na vašem tabletu Samsung. Výrobci často vydávají aktualizace, které opravují chyby, zlepšují výkon a zabezpečení zařízení. Nastavte si automatické stahování a instalaci aktualizací, abyste měli vždy nejnovější verzi operačního systému.

Správná údržba a oprava tabletů Samsung může prodloužit jejich životnost a zajistit optimální výkon. Pamatujte, že pokud se necítíte dostatečně jisti k provedení opravy sami, je vždy nejlepší obrátit se na odborníka.

Výrobce

PCPRAHA

Zadost o opravu tabletu

Jak na to?

  1. Vyplníte formulář níže
  2. Technik v průběhu hodiny Vam zavolá a domluvíte jak nefunkční produkt k nám pošlete nebo přinesete na pobočku.

Časté dotazy – FAQ Tabletu

Při plánování renovace je důležité uvést své telefonní číslo, na které obdržíte SMS s informacemi o nákladech na opravu. Poté je nutné zavolat do našeho kontaktního centra a potvrdit souhlas s provedením renovace. Bez vašeho souhlasu nebude provedena žádná oprava.

Sestava zařízení naprosto není důležitá, výjimku tvoří situace související s vadou, například nedostatečné nabíjení. V takovém případě je žádoucí předložit telefon k diagnostice společně s příslušným zařízením, od kterého nedostatečně nabíjí.

Samozřejmě můžete, ale je třeba si uvědomit, že pokud nebudete provádět opravu vašeho zařízení v autorizovaném servisním středisku společnosti, bude tato služba zpoplatněna.

Možná, ale k tomu bude potřebovat mít na ruce formulář potvrzení, který jste obdrželi při návštěvě servisního střediska společnosti.

Definovat přesnou cenu je možné pouze v případě, kdy je problém „zjevný“. Například, pokud je rozbitý displej. V ostatních případech je nezbytné provést diagnostiku, po které budeme schopni stanovit konečnou cenu opravy.

Pro urychlení opravy můžeme vyřídit vaši objednávku, přijmout předplatné od vás a objednat potřebný náhradní díl. Jakmile získáme potřebné součástky pro opravu, budeme vás informovat, domluvíme se na vhodném čase pro vás a opravu provedeme během jedné návštěvy.

Aby odpověděli na tuto otázku, musíte si uvědomit, že většinou se pod originálními náhradními díly rozumějí díly odebrané z nových zařízení. Na příkladu iPhone lze vysvětlit, že originální displej lze získat pouze nákupem nového telefonu a odstraněním displeje z něj. V jiných případech se jedná o „čínu“ různé kvality, od velmi levného po zcela kvalitní. Vždy nabízíme volbu, pokud je to možné. Existují situace, zejména u starých zařízení, kdy jednoduše nelze najít originální náhradní díly.

Ceník oprav Tabletu

CENÍK SLUŽEB

Oprava tabletu: Diagnostika tabletu – 500 Kč Zdarma* – Zjištění závady a analýza problému vašeho tabletu

Expresní servis tabletu – 900 Kč Jednorázový poplatek za přednostní servis tabletu

Výměna prasklého displeje tabletu – 900 Kč Odborná výměna dotykové vrstvy (digitizeru), LCD displeje či celého předního panelu (díl není zahrnut v ceně) tabletu

Oprava/výměna napájecího USB konektoru tabletu – 1500 Kč Oprava, přepájení nebo výměna miniUSB, microUSB nebo USB-C konektoru vašeho tabletu. Cena dílů a komponent není zahrnuta.

Výměna baterie tabletu – 900 Kč Odborná výměna baterie vašeho tabletu. Používáme pouze kvalitní baterie. Cena baterie není zahrnuta.

Odvirování tabletu – 900 Kč Odstranění virů, spyware, malware, trojských koní u tabletu s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Přehrání firmware/systému tabletu – 1000 Kč Kompletní odstranění a znovu nahrání čistého firmware/systému do vašeho tabletu.

Vyčištění politého tabletu – 1900 Kč Důkladné čištění tabletu a ochrana proti oxidaci, která může způsobit zkraty v součástkách.

Instalace aplikace – 700 Kč/hod. Instalace aplikace na tablet s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile. Cena nezahrnuje případnou cenu aplikace.

Konfigurace systému tabletu – 700 Kč/hod. Přizpůsobení systému tabletu podle vašich preferencí s operačními systémy Android, iOS, Windows Mobile.

Záloha vašich dat – 900 Kč Zálohování dat z tabletu na datové médium (CD, DVD, HDD, SSD, flash disk). Cena nezahrnuje náklady na datové médium.

Uvedené ceny jsou v českých korunách a zahrnují DPH. Tyto ceny zahrnují pouze náklady na práci a nezahrnují náhradní díly. *Diagnostika zdarma platí pouze v případě, že následně provedeme opravu. V opačném případě se účtuje manipulační poplatek ve výši 500 Kč.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Správná údržba a oprava tabletů Samsung“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *